0679H0375-05 Image
View larger Image
Imaginea poate fi reprezentare.
vezi specificații pentru detalii despre produs.
0679H0375-05
Codul producătorului: 0679H0375-05
Producator / Marca: Bel Fuse Inc.
Partea din descriere: FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC
Foi de date: 1.0679H0375-05.pdf 2.0679H0375-05.pdf
Statutul RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Starea stocului: 142565 pcs Stock
Barca din: Hong Kong
Calea de transport: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Cerere de cotație
Nr.
Cantitate
Anchetă online
  • nume de contact
  • Companie
  • E-mail
  • Telefon
  • Mesaj
  • Verifica
  • Specificații
  • QC și ambalare
  • livrare
  • Plată
  • Număr parc0679H0375-05
  • ProducătorBel Fuse, Inc.
  • DescriereFUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC
  • CategorieProtecția circuitului > Siguranțele
  • Starea parțială142565 pcs Stock
  • Evaluarea tensiunii - DC72 V
  • Tensiunea nominală - AC350 V
  • Dimensiune / Dimensiune0.240' L x 0.100' W x 0.110' H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm)
  • Serie0679H
  • Timp de raspunsFast Blow
  • Pachet / Caz2-SMD, Square End Block
  • PachetTape & Reel (TR)
  • Temperatura de Operare-55°C ~ 125°C
  • Tipul de montareSurface Mount
  • Se topește0.04
  • Tipul siguranțeiBoard Mount (Cartridge Style Excluded)
  • DC Rezistență la rece0.33 Ohms
  • Rating curent (amperi)375 mA
  • Culoare-
  • Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală50A AC, 100A DC