APT50GP60JDQ2 Image
View larger Image
Imaginea poate fi reprezentare.
vezi specificații pentru detalii despre produs.
APT50GP60JDQ2
Codul producătorului: APT50GP60JDQ2
Producator / Marca: Microchip Technology
Partea din descriere: IGBT MOD 600V 100A 329W ISOTOP
Statutul RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Starea stocului: 1171 pcs Stock
Barca din: Hong Kong
Calea de transport: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Cerere de cotație
Nr.
Cantitate
Anchetă online
  • nume de contact
  • Companie
  • E-mail
  • Telefon
  • Mesaj
  • Verifica
  • Specificații
  • QC și ambalare
  • livrare
  • Plată
  • Număr parcAPT50GP60JDQ2
  • ProducătorMicrel / Microchip Technology
  • DescriereIGBT MOD 600V 100A 329W ISOTOP
  • CategorieProduse semiconductoare discrete > Tranzistori - Module IGBT
  • Starea parțială1171 pcs Stock
  • Tensiune - emițător colector (Max)600 V
  • Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic2.7V @ 15V, 50A
  • Pachetul dispozitivului furnizorISOTOP®
  • SeriePOWER MOS 7®
  • Putere - Max329 W
  • Pachet / CazSOT-227-4, miniBLOC
  • PachetTube
  • Temperatura de Operare-55°C ~ 150°C (TJ)
  • Termistor NTCNo
  • Tipul de montareChassis Mount
  • Capacitate de intrare (Cies) @ Vce5.7 nF @ 25 V
  • IntrareStandard
  • Tip IGBTPT
  • Curentul curent - colector (max)525 µA
  • Curent - Colector (Ic) (Max)100 A